Domov / Valida služby / Valida Data monitor

Valida Data monitor

Priebežne monitorujeme viac než 25 verejných registrov, zoznamov a Obchodný vestník.

Pri každej zmene v údajoch o sledovanej firme Vám zašleme emailovú notifikáciu.

Sledujte vlastnú firmu, obchodných partnerov alebo potenciálnych klientov.

Monitoring jednej firmy

bezplatne

Monitoring viacerých firiem

od 19 € / rok

Prehľad registrov a zoznamov, ktoré monitorujeme

diagram
 • Obchodný vestník nové
 • Register právnických osôb

  Základné údaje o firme

 • Dlhy a nedoplatky

  Finančná správa, Sociálna poisťovňa, VšZP, Union, Dlžník štátu

 • Úpadok alebo zánik spoločnosti

  Reštrukturalizácia, Konkurz, Likvidácia, Spoločnosť v kríze

 • Záznamy a zákazy

  Register trestov právnických osôb, Register nelegálneho zamestnávania, Zákaz účasti vo verejných obstarávaniach, Zákaz čerpať fondy EÚ

 • Finančná správa

  Index daňovej spoľahlivosti, Zoznam platiteľov DPH, u ktorých nastali dôvody na zrušenie DPH, Zoznam vymazaných platiteľov DPH

 • Iné verejné registre

  Register partnerov verejného sektora, Register hospodárskych subjektov, Register subjektov verejnej správy, Register výskumných organizácií, Register sociálnych podnikov, Register subjektov finančného trhu, Register audítorských spoločností, Register poskytovateľov sociálnych služieb

 • Register účtovných závierok

Ako funguje Valida Data monitor

 • 1

  Vyberiete si počet monitorovaných firiem

  K dispozícii máte bezplatné monitorovanie jednej firmy alebo platené monitorovanie viacerých firiem.

 • 2

  Pri monitoringu jednej firmy

  Zadáte emailovú adresu na prijímanie notifikácií a Názov/IČO firmy, ktorá bude monitorovaná.

 • 3

  Pri monitoringu viacerých firiem

  Zadáte jednu až tri emailové adresy na prijímanie notifikácií a jednotlivo alebo hromadne pridáte firmy, ktoré budú monitorované.

 • 4

  Hotovo: monitoring je nastavený

Často kladené otázky

V prípade bezplatného monitorovania jednej firmy, stačí zadať Obchodné meno/IČO požadovanej firmy a emailovú adresu. V prípade zmeny vo verejných údajoch o tejto firme Vám pošleme emailovú notifikáciu s textovým popisom zmeny a linkom na výsledné aktuálne dáta o firme.

 1. Vyberte si balík podľa počtu firiem: 2-10 firiem alebo 11-100 firiem. (v prípade potreby monitoringu viac ako 100 firiem nás prosím kontaktujte na ahoj@valida.sk)
 2. V prípade, ak nie ste prihlásený/registrovaný, systém Vás vyzve na prihlásenie, resp. jednoduchú registráciu.
 3. Následne vykonáte platbu podľa inštrukcií.
 4. V nastaveniach služby si môžete vybrať popri svojej aj ďalšie 2 emailové adresy, na ktoré budú zasielané notifikácie. Rovnako si vyberáte firmy, ktoré máte záujem monitorovať, buď hromadným importom alebo pridaním po jednej firme. Potvrdením výberu emailových adries a firiem je monitoring aktivovaný.
 5. V prípade zaznamenaných zmien o jednotlivých firmách Vám pošleme v rámci jedného pracovného dňa jeden email so sumárom zmien za všetky firmy aj s linkami na ich aktuálne údaje. Prílohou emailu je aj .csv a json súbor so zmenenými údajmi.
 6. Zoznam monitorovaných firiem môžete počas celej doby monitoringu upravovať cez vaše konto. Kliknete vpravo hore na svoje meno - Moje Služby - Valida Data monitor. Zobrazí sa Vám zoznam aktuálne sledovaných firiem, kde môžete pridávať/odoberať ďalšie firmy. Pokiaľ máte aktívny balík pre 2-10 firiem a potrebujete sledovať viac ako 10 firiem, stačí si zakúpiť balík pre 11-100 firiem, ktorý Vám bude platiť po celú dobu platnosti pôvodného balíka + ďalších 365 dní. V prípade potreby monitoringu viac ako 100 firiem nás prosím kontaktujte na ahoj@valida.sk.
 7. Pred uplynutím 365 dňovej platnosti monitoringu, Vás budeme informovať emailom tak, aby včasnou kúpou a predĺžením platnosti bola zachovaná kontinuita monitoringu.

Pri monitorovaní jednej firmy je v zmena vo firemných údajoch popísaná v texte mailu.

V prípade monitorovania viacerých firiem sú zmeny okrem textového popisu zaznamenané aj v csv. a json prílohách, ktoré umožňujú dáta o zmenách čítať alebo ďalej spracovávať v exceli, Power BI a ďalších office a IT nástrojoch.

Naši spokojní zákazníci

„Používanie služby Valida mi zjednodušilo prácu, pri zmene predstavenstva v dcérskej spoločnosti mi prišla notifikácia o zmene v OR SR z Validy a nemusel som denne sledovať stránky obchodného registra. Súčasne pri práci s našimi odberateľmi si vieme overiť ich ekonomickú situáciu a podľa toho nastaviť zmluvné dokumenty.”

ZSSK Cargo

Miloš Sprušanský

senior manažér cash-flow

„Na základe notifikácie z Valida data monitoringu som sa dozvedel, že sa našej firme zmenil index daňovej spoľahlivosti. Bola to pre mňa užitočná informácia, nakoľko registre daňovej správy aktívne nesledujem.”

Tamás Szőke

Grantexpert s. r. o.

Mohlo by vás zaujímať

Verejne dostupné dáta

Prepojili sme dáta z viac ako 30 zdrojov a meníme ich na užitočné nástroje.

Viac o dátových službách
Test podniku v ťažkostiach

Overte či je podnik v ťažkostiach podľa Nariadenia EÚ č. 651/2014.

Otestujte podnik
Porovnávač firiem

Porovnajte údaje až o 5 firmách naraz na jednej prehľadnej stránke.

Porovnajte podnik