Valida Data monitor stráži verejne dostupné dáta o vašej firme

Valida Data monitor za vás dohliadne na informácie, ktoré o vašej firme publikujú verejné registre. Nová bezplatná služba zaznamená každú zmenu o vašej firme vo viac ako 25 verejných registroch, pošle vám ju najneskôr do 24 hodín do e-mailu a umožní vám včas zareagovať.

Získajte kontrolu nad tým, ako je vaša firma vnímaná online a zabezpečte, aby vždy pôsobila v najlepšom svetle.

V digitálnej ére je dôležité, aby si každá firma - od startupu po veľkú korporáciu - aktívne strážila svoj verejný obraz, ktorý je aj výsledkom dát zverejnených v rôznych registroch. Negatívne informácie sa môžu šíriť bleskovou rýchlosťou a môžu mať nečakané následky pre vaše podnikanie.

Valida Data monitor

Bezplatný monitoring informácií o vašej firme
Posielanie notifikácií o zmenách emailom
Kontrola dát vo viac ako 25 verejných registroch

Kontrola nad vaším obrazom v digitálnom svete

A práve Valida Data monitor je nástrojom, ktorý za vás postráži, ako sa verejne dostupné dáta o vašej firme menia. Po aktivácii služby vás už nikdy neprekvapí telefonát od obchodného partnera, ktorý sa vás spýta na dlžoby voči poisťovni, o ktorých ste ani poriadne nevedeli. Dozviete sa včas, ak o vás verejné záznamy povedia niečo, čo ohrozuje vašu reputáciu a umožní vám na to okamžite zareagovať.

Monitoring zmien vo verejných registroch

Valida Data monitor kontroluje údaje o firme vo viac ako 25 verejných registroch, napr.: Register právnických osôb, Finančná správa, Dlhy a nedoplatky voči štátu, Úpadok alebo zánik spoločnosti, Register účtovných závierok a ďalšie verejné registre.

Či už ide o zmeny v dlžobách, finančných ukazovateľov alebo iných verejných zdrojoch, Valida Data monitor vás o nich bude informovať prostredníctvom emailovej notifikácie.

Chcem aktivovať službu

Neváhajte využiť výhody, ktoré služba ponúka. Buďte informovaní, aktívni a majte kontrolu nad tým, ako je vaša firma vnímaná v digitálnom svete.

Zaujala vás služba Valida Data monitor?

Ak potrebujete viac informácií, neváhajte nás kontaktovať. Naši odborníci sú tu, aby vám pomohli chrániť to najcennejšie - vašu reputáciu.